Kūrybiškumo šviesa

Kartais taip jau būna, kad kasdienybės dienoje visai nebematyti jokios kūrybinės šviesos. Bet kaip ir sportininkai nepradeda kilnoti didžiulių svorių be apšilimo ir praktikos, taip ir kūrybininkai, turi pamažu mankštinti kūrybiškumo „raumenis“. Kūrėjui būtina žingsniuoti palengva, bet užtikrintai ir kryptingai. Knygoje pateikiama sistema, kuri padeda įžiebti kūrybiškumo kibirkštis, labiau savimi pasitikėti bei imtis konkrečių užduočių sau. Pratimai po truputį leidžia drąsiau svajoti ir patikėti, jog laikas atlikti tai, apie ką jau ilgokai svajota.

Tokią knygą sunku aprašyti, ją reikia patirti.

Knygoje pateikiama 12 savaičių kūrybinio išsivadavimo sistema. Vienas iš pagrindinių pratimų, kuris šioje J. Cameron sistemoje keliavo per visą knygą – ryto puslapiai. Pastaruosius du mėnesius skiriu laiko kiekvieną rytą rašydama į dailią užrašų knygutę, kuri vienaip ar kitaip paskatina kūrybiškai žvelgti ir į kitas gyvenimo sritis.

„Bet kuris sąžiningas žmogus jums pasakys, kad galimybė gąsdina kur kas labiau nei tai, kas neįmanoma, kad laisvė daug baisesnė nei kalejimas.“

Autorė labai ryškiai skatina skaitytoją išbandyti naujus dalykus, tokius, apie kuriuos širdies užkaboriuose ilgai svajojame: fotografuoti, dainuoti, o gal pradėti lankyti baseiną ar išmokti siūti.

„ – Ar žinote, kiek metų man bus, kai išmoksių groti pianinu? – Tiek pat kaip ir tada, jei nesimokysite.“

Tikrai patariu perskaityti kiekvienam, kuris jaučiasi įsispraudęs į kampą, nori atrasti save ar tiesiog, paskatinti daugiau kurti, rašyti ar kitaip išlaisvinti savo vidinį kūrėją. Knygoje pristatoma sistema gali pagelbėti ne tik kūrybininkui, bet ir kiekvienam, kuris nori atrasti naujų spalvų savyje.

Julia Cameron. Kūrėjo kelias.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s