Kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori

Šiuo metu keičiu savo profesinį kelią. Perkalibruoju savo įsitikinimus, jog galiu pasiekti visko, ko tik trokštu savo naujoje veikloje. Skamba ryžtingai. Nepaisant to, kad suskambus žadintuvui (užsistatau jį nors šiuo metu ir nedirbu) ir prabudus kas antrą rytą galvoju „Velniop, dar pamiegosiu, šiandien nenoriu pildyti savo svajonių“. Leidžiu sau šiek tiek padvejoti, o tada sėdu ir padarau bent kelis žingsnius, kurie priartintų mane tikslo link. Negana to, kitam rytui užsistatau žadintuvą 30 min anksčiau.  

Šią knygą parekomendavo vienas moterų klubas, kuriame atlikus testą paaiškėjo, kad man ši knyga gali būti vertinga. Tai nedidelė, į rankinę telpanti, knyga. Ji nereikalauja daug jūsų laiko, yra gana koncentruota ir motyvuojanti. Iš vienos pusės ji turi daug teisingų komponentų: įtikina, motyvuoja ir pateikia pratimų bei patarimų. Iš kitos pusės, kai kurie pateikiami autorės asmeninio gyvenimo faktai man yra girdėti pas kitus autorius, todėl kilo klausimas ar ji tikrai gyvena tuo, ką rašo, ar tik kopijuoja tai, kas populiaru, išsakyta ir gerai parduoda. Esu skaičiuosi tikrai daug motyvuojančių knygų. Jos griebiasi visko, kad tik tave pažadintų: kalba apie energiją, karmą, įsitikinimus, mantras ir panašiai. Ir viskas grįžta į tą patį, tam, kad pavyktų pasiekti tai, ko nori, žmogus turi būti pozityviai nusiteikęs tikslo atžvilgiu, būti atkaklus, dėti daug pastangų ir tikėti, kad jam pasiseks.

Jei jums reikia spyrio, pozityvios energijos ir nuotaikingos knygos, ši knyga gali būti jums tikrai „į temą“. Tačiau mėgstantiems rimtesnę literatūrą arba tiems, kurie yra šia tikslų tema yra pažengę skaitovai, siūlau negaišti laiko šiam kūriniui.

Jen Sincero – You are a badass, kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s